911 GT3

Нова 911 GT3

Головна Блог Нова 911 GT3
26 листопада 2020 р.
756

З тих пір, як Porsche скинув останні елементи камуфляжу з тестових автомобілів 911 GT3 2021 року шанувальники бренду з нетерпінням чекали офіційних подробиць. Зараз ці подробиці з'явилися. Їх розкриває керівник підрозділу Porsche GT Андреас Преунінгер.

В ексклюзивному превью з Генрі Кетчпол з Carfection бос Porsche GT ділиться першою інформацією про GT3 на базі 992, починаючи з того, що новий автомобіль «неймовірно швидкий» на Нюрбургринзі.

Не можу сказати, наскільки швидко, але деякі роти будуть широко відкриті, - сказав Преюнінгер. Новий Porsche 911 GT3 виграє від новітнього шасі 992. Фактично, це перший дозволений для доріг Porsche з переднім подвійним поперечним важелем, який демонструє абсолютно новий дизайн спортивного автомобіля, орієнтованого на треки.

Преунінгер повторив, що збільшені габарити новинки в порівнянні з останнім 911 GT3 не вплинули на зміну ваги. Загальна маса нового GT3 становить близько 1430 кг, але ця цифра включає всі доливати рідини.

Я гордий тим, що автомобіль не важчим за свого попередника, не дивлячись на те, що він трохи більше, - сказав він.

Що стосується нового заднього антикрила типу «гусяча шия», Преюнінгер сказав, що їх вибір був заснований виключно на його аеродинамічних переваги. Тепер вони можуть використовувати переваги всієї нижньої частини крила.

В поєднанні з маленьким спойлером «качиний хвіст» ми можемо створити велику притискну силу без надмірного кута атаки, який уповільнює машину. Ми хотіли, щоб ця машина була швидкою і на автобані, - говорить він.

Під капотом буде знаходитися вдосконалена версія безнаддувного шестицилиндрового двигуна, встановленого в таких автомобілях, як останній 911 Speedster. Клієнти отримають варіант з механічною коробкою передач на додаток до блоку подвійним зчепленням PDK.

Офіційний превью нового 911 GT3 означає, що Porsche не змусить довго чекати офіційного показу.

Наші Автомобілі