Aston Martin

Шпигунський Aston Martin

Головна Блог Шпигунський Aston Martin
07 липня 2020 р.
489

Аston Martin оголосив про випуск першого з 25 катушeк серії DB5 Goldfinger Continuation, посвященнoй "шпигунського" спoртівнoму автoмобілю, зa рулeм кoтoрoгo Джeймс Бoнд знявся в фільмe "Зoлoтoй пaлeц" в 1964 гoду.

Автомобіль збирався вручну на заводі Aston Martin в Ньюпорті Пагнелл, де і був побудований оригінальний спортивний автомобіль. Збірка "ретельно деталізованої оригінальної копії" автомобіля зайняла 4500 годин.

Кожен з 25 спортивних автомобілів буде пофарбований в оригінальний колір Silver Birch і оснащений гаджетами, які британський секретний агент використовував в "бондіані", починаючи від двох рухових кулеметів Браунінга в габаритних ліхтарях і закінчуючи функціональною системою димової завіси на задньому сидінні. Репліка також була оснащена обертовими номерними знаками, розробка яких була доручена Крісу Корбо, автору спецефектів для фільмів про Джеймса Бонда. Ганчірки встановлюються спереду і ззаду, а знімна панель даху з боку пасажира доступна за додаткову плату.

У салоні - псевдо-дар і телефон в двері водія, пульт дистанційного керування для гаджетів, кнопка приводу у верхній частині важеля перемикання передач, "лоток" для зброї під сидінням і спеціальне розподільний пристрій в центральному підлокітнику.

Спортивний автомобіль приводиться в рух 4,0-літровою рядною "шісткою" потужністю 294 к.с., що працює в парі з 5-ступінчастою механічною коробкою передач ZF. Привід задній з механічним диференціалом підвищеного тертя.

Завершити поставку реплік замовникам планується до кінця 2020 року.

Джерело: Aston Martin.

Наші Автомобілі