Bentley Flying

Історично нова Bentley Flying Spur

Головна Блог Історично нова Bentley Flying Spur
08 липня 2020 р.
535

Flying Spur означає "літаюча шпора". Може здатися дивним назву, але в таких відсилання до історії є дух Bentley: саме цей символ був зображений на гербі одного з творців чотирьохдверного спортивного купе Bentley S1 Flying Spur, випущеного в 1957 році.

Сучасна версія "Літаючій шпори" доступна з 2005 року. У 2019 було представлено третє покоління моделі, а на початку 2020 року в Україні був показаний шикарний седан.

Третє покоління побудовано на новій платформі MSB, спільної з Porsche Panamera. Колісна база автомобіля збільшилася на 130 мм, що зробило інтер'єр ще більш просторим. Двигун також був оновлений - тепер 6-літровий W-12 розганяє цей величезний автомобіль до сотні за 3,7 секунди. (Останнє покоління - 4,4 секунди, дрібниці, але приємно).

У минулому році компанії Bentley Motors виповнилося рівно 100 років. Новий Bentley Flying Spur чудесним чином поєднує в собі фундаментальність класики і стрімкість сучасності. Скульптурний, спортивний і, в той же час, елегантний силует, рельєфні лінії кузова, величезні 22-дюймові колеса. Від останнього покоління новинку можна відрізнити по більшим, "кришталевим" матричних фарам, задніми ліхтарями зі світиться буквою B, більш масивною решіткою радіатора. Невелика деталь: статуетка у вигляді крилатої літери B на капоті з кришталевими вставками підсвічується в темноті і ховається всередині капота при натисканні відповідної кнопки на панелі управління.

Ручна внутрішнє оздоблення перевершує всі очікування. Ексклюзивна шкіра, вишукана вишивка, лаковане дерево - кожна деталь тут підкреслює статус власника. Особливої ​​згадки заслуговує 3D-шкіра на дверях - такий елемент інтер'єру використовується вперше.

Всі сидіння оснащені функціями опалення та вентиляції, масажу і індивідуальним регулюванням нахилу. Пасажири в задньому ряду, де зазвичай сидить власник такого автомобіля, можуть управляти клімат-контролем, музикою та іншими функціями за допомогою сенсорного дисплея і двох знімних планшетів з доступом в Інтернет, закріплених на спинках передніх сидінь. Атмосферу в салоні можна підібрати відповідно до настрою за допомогою індивідуальної системи освітлення.

А перед водієм - цілий центр управління польотом у вигляді величезного (12,3 дюйма) сенсорного екрану мультимедійної системи і повністю цифровий приладової панелі, з даними, проектуються на лобове скло. Головний екран обертається навколо своєї осі і, при бажанні, може бути замінений на елегантний циферблат з традиційними годинами.

Цікаво, що задні колеса Bentley Flying Spur також повертаються. На низькій швидкості - в протилежному напрямку від передньої частини, на високій швидкості - те ж саме. У першому випадку, це дозволяє поліпшити маневреність цього довгого (5316 м) автомобіля, а в другому - його стійкість на високошвидкісних поворотах.

Тут і повний привід, і активна пневматична підвіска, яка змінює настройки в залежності від режиму руху, і електромеханічні стабілізатори поперечної стійкості. В результаті Bentley Flying Spur залишається на дорозі з тієї ж монументальної упевненістю, яка властива його зовнішнім виглядом.

Джерело: https://focus.ua/auto/458396-test-drajv-bentley-flying-spur-video-photo

Наші Автомобілі