BMW 4 Series

Нове купе BMW 4 Series

Головна Блог Нове купе BMW 4 Series
30 вересня 2020 р.
425

Через чотири місяці після світової прем'єри нового купе BMW 4-й серії, баварці представили відкриту модель того ж сімейства. Вона надійде в продаж в березні наступного року.

В середині літа дизайн новинки розкрився майже повністю - сюрпризів не було. Виробник з гордістю говорить про оригінальність кабріолета, який як ніколи сильно відрізняється від седана 4 серії, але в порівнянні з купе ця різниця зникає. Якщо порівняти розміри двох "чотирьох", то вони співпадуть з одним винятком: показаний сьогодні символічний міліметр вище через іншої конструкції верху.

Але на відміну від свого попередника, який з'явився на сім років раніше, новий кабріолет дійсно буде стояти досить далеко. Розробники замінили трикомпонентну жорсткий дах на вдосконалену м'яку. Вона на 40% легше і, як кажуть, значно перевершує по акустичному і кліматичного комфорту "звичайні" тканинні даху. Об'єм багажного відділення з піднесеним тентом збільшився на 15 літрів (до 385 літрів), а з прибраним - відразу на 80 літрів (до 300 літрів).

Кабріолет отримає ті ж чотири-і шестициліндрові двигунів, що і купе BMW 4-й серії - по три бензинових і дизельних. Єдина відмінність полягає в тому, що модифікація 420d Cabrio буде пропонуватися тільки в заднеприводном варіанті, тоді як для моделі з фіксованим верхнім дволітровим 190-сильним "чотири" доступна в комбінації з повнопривідним xDrive. Топовий BMW M440i xDrive Cabrio з 374-сильною "турбошестью" розженеться до 100 км / год за 4,9 секунди - на 0,4 секунди повільніше, ніж аналогічне купе.

Всі дизельні і старші бензинові двигуни оснащені 11-сильним стартер-генератором. Коробки передач - це одні і ті ж восьмиступінчастою автомати Steptronic і Steptronic Sport. За додаткову плату з каталогу BMW M можна вибрати потужні гальма, спортивний диференціал, адаптивну підвіску і безліч аксесуарів. Пізніше повинна з'явитися і повна M4 Cabrio, але про це буде оголошено окремо.

В плані комфорту кабріолет відрізняється від купе, за винятком традиційної системи підігріву шиї при русі зі складеним дахом. У той же час, він отримав ті ж технології безпеки і мультимедійні можливості.

Продажі почнуться наступної весни.

Наші Автомобілі