BMW 5 series

BMW 5 серії

Головна Блог BMW 5 серії
30 липня 2020 р.
476

Оновлені BMW 5-ї серії, M5 та M5 Competition отримали повний набір елементів для покращення зовнішніх та внутрішніх приміщень, розроблених за допомогою "всебічного ноу-хау BMW M". Пакет аксесуарів вже доступний для замовлення у вибраних салонах BMW по всьому світу, йдеться в офіційному прес-релізі компанії.

Повний комплект карбонових кузовів доступний для всіх моделей в асортименті, починаючи зі стандартної серії BMW 5. Він включає передній спліттер, передні бамперні колодки, решітку радіатора, бічні спідниці, глянцевий чорний задній дифузор, задній спойлер, нову кришку паливного бака та ряд інших елементів. Для кабіни підготували нове кермо з вуглецевими рульовими колодками, килимки для підлоги, приладдя для ніг і педалей з нержавіючої сталі.

BMW M5 та хардкор M5 Competition пропонують цілий ряд ексклюзивних елементів, які не доступні для звичайних "п'ятірок". До них відносяться спортивні гальма M Performance, матові 20-дюймові ковані колісні колеса M Performance з літніми шинами, спортивна підвіска M Performance, кришка автомобіля M Performance та вуглецева коробка передач.

Як зазначила компанія, кожен елемент пакету M Performance відповідає всім функціональним вимогам. Більшість з них буде доступна відразу після виходу на ринок оновленої серії BMW 5.

.

Джерело: BMW

Наші Автомобілі