BMW i7

Електрична BMW i7

Головна Блог Електрична BMW i7
20 липня 2020 р.
557

Перші шпигунські фотографії електромобіля BMW i7 з'явилися в листопаді 2019 року, але потім був зроблений, так званий, мул: для тестування компонентів майбутнього електромобіля використовувався кузов поточного покоління BMW 7-ї серії. На нових фотографіях, опублікованих Motor1, зображений прототип електричного седана вже в серійному кузові. На жаль, наявність камуфляжній плівки не дозволяє побачити автомобіль в найдрібніших деталях, але навіть камуфляж не приховує камер і датчиків, що забезпечують автономні системи управління. Одна з камер встановлюється безпосередньо над гратами радіатора, інша - на передніх крилах і в антені "плавник". Імовірно, камери також встановлюються уздовж дверних порогів.

Ходять чутки, що i7 отримає автономну систему управління третього рівня, тобто автомобіль зможе самостійно маневрувати, реконструювати і обганяти пов'язані з ним автомобілі, але водій повинен бути готовий взяти керування на себе в будь-який момент. Зовні електричний BMW 7 серії буде виділятися своїм переднім кузовом, злегка зміщеною вниз оптикою і дверними ручками в новому дизайні.

Офіційної інформації про технічну "начинку" електромобіля на даний момент немає. Попередньо базова версія BMW i7 буде оснащуватися двома електродвигунами загальною потужністю близько 550 к.с. і акумуляторною батареєю на 100 кВт-год. Дальність польоту на WLTP складе близько 580 км. За інсайдерською інформацією, баварці також готують "гарячу" версію седана - i7S з двома електродвигунами загальною потужністю близько 670 к.с. і акумуляторною батареєю потужністю 120 кВт / год, що забезпечує дальність польоту також 580 км. Також, в арсеналі електроседана буде система швидкого заряду, імовірно аналогічна 800-вольтової системі, використовуваної в Porsche Taycan.

На нашу думку, ще пару років і електромобілі стануть незамінною частиною нашого життя, правда, треба доопрацювати дальність ходу, швидкість зарядки і тоді можна буде закінчити еру бензинових і дизельних моторів.

Також, електромобілі вимагають набагато меншого догляду за собою, ніж машини з двигунами внутрішнього згоряння, елементарно через відсутність двигуна в якому дуже багато частин, механізмів і коробки передач.

Наші Автомобілі