BMW M3,M4

Нові BMW M3,M4

Головна Блог Нові BMW M3,M4
22 вересня 2020 р.
511

Перші офіційні зображення BMW M3 і M4 2021 просочилися в мережу незадовго до офіційного представлення дуету. Концерн може організувати показ цих моделей вже на цьому тижні.

Свіжі "фотографії цих іномарок вперше були опубліковані в Instagram після їх показу в BMW. Видно, що M3 пофарбована в яскравий відтінок зеленого, а купе з двома дверима M4 - в жовтий колір. М3 і М4 2021 доповнені спірними новими гратами з горизонтальними смугами.

Дует оснащений агресивними витяжками з ефектними вентиляційними отворами. Обидва також мають гострі фари і агресивну задню панель з чотирма витяжними трубами і сміливими дифузорами. Задні ліхтарі M3 і M4 відрізняються один від одного. Зовнішній вигляд неминуче викличе суперечки серед ентузіастів BMW і більш широкого автомобільного співтовариства. Мало хто буде сперечатися з новою трансмісією, яка використовується в обох моделях.

Двигун являє собою 3,0-літровий шестициліндровий двигун з подвійним турбонаддувом, отриманий від X3 M і X4 M. У стандартній комплектації він видає 473 сили і 598 Нм крутного моменту. Ті, кому знадобиться невелика додаткова потужність, зможуть придбати нові М3 і М4 у специфікації "Конкурент" з 503 кінськими силами і 598 Нм крутного моменту. Більшість опцій для нових BMW M3 і M4 будуть поставлятися з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, що приводить в рух всі чотири колеса. Однак, будуть доступні опції з заднім приводом і 6-ступінчастою механічною КПП.

Наші Автомобілі