bmwpodpiska

Компанія BMW зробили підписку

Головна Блог Компанія BMW зробили підписку
06 липня 2020 р.
485

З 1 липня європейські дилери BMW продають автомобілі з оновлюваної операційною системою iDrive 7. У базових версій, в яких недоступний цілий ряд опцій, є можливість підключити їх при оформленні підписки. У цей список входять підігрів сидінь, адаптивний круїз-контроль, асистент дальнього світла і адаптивна підвіска.

Тобто тепер, купуючи недорогу версію моделі BMW, ви купуєте машину, в якій фізично присутній весь набір дорогих опцій, але вони відключені програмно. Блокування можна зняти, оновивши систему через інтернет. Доступні варіанти підписки і на обраний період, і на постійній основі, з перманентним підключенням потрібної функції.

Крім того, на випущених з 1 липня автомобілях BMW, з'явився віртуальний ключ, доступний власникам айфонів і дозволяє відкривати автомобіль за допомогою телефону.

BMW зробили хорошу монетизацію своїх оновлень на машини, ідеї, звичайно, не найновіші і на ринку вже є такого роду оновлення. Наприклад, в компанії TESLA. Вони прискорюють свої машини через оновлення та додають дальності ходу, але це електроавтомобілі і це очікувано від них, але BMW зробили крок далі. З одного боку це дуже круто ти можеш придбати автомобіль без цих функцій на порядок дешевше, але питання в тому скільки буде коштувати ця підписка і які функції вони туди ще включать. Питання ще ось у чому, наскільки адекватно це все буде працювати і чи можна буде просто придбати собі дешеву версію машини, поїхати в гаражі що б тобі це все підключили.

За практикою Apple є розумники які зламують та їх системи і можна абсолютно безкоштовно встановити собі що завгодно, не буде так і з BMW? Ясна річ, що вони можуть поставити 500 рівнів захисту, але якщо відрубають машину від інтернету і не будуть обслуговуватися у офіційних дилерів як буде тоді? Дуже цікаво як з цим будуть боротися в BMW.

Наші Автомобілі