Cadillac showed an electric ca

Cadillac показали електромобіль

Головна Блог Cadillac показали електромобіль
30 червня 2020 р.
492

Прем'єра електромобіля Cadillac Lyriq 2021 планувалася в квітні 2020 року, але її відклали через коронавируса. Зараз оголошено нову дата, серійну версію нового Кадилака покажуть 6 серпня 2020 року на спеціальному заході Cadillac.

В Cadillac відзначили, що в серпні цього року уявити не концепт майбутньої моделі, а її серійний, готовий до масового виробництва варіант. При цьому строки виходу Cadillac Lyriq на ринок досі не розкриваються.

В опублікованому з цього приводу, що інтригує відео-тізері компанія показала окремі деталі майбутньої новинки. Зокрема, в ролику видно силует кросовера, що нагадує концепт-кар Cadillac EV. У Lyriq підсвічена радіаторна решітка, незграбні повітрозабірники з інтегрованими ходовими вогнями і незвичайні задні стійки. Також виробник дозволив заглянути в салон електрокара з трьома OLED-дисплеями загальної діагоналлю 38 дюймів, як у Cadillac Escalade.

Відомо, що кросовер побудований на новій електричної «візку» General Motors. Вона передбачає використання акумуляторних блоків нового покоління Ultium ємністю від 50 до 200 кВтг. За попередньою інформацією, Cadillac Lyriq запропонують з один і двома електродвигунами з заднім і повним приводом. Запас ходу - до 480 км.

Що ж стосується дизайну майбутнього електричного кросовера Cadillac, то він віддалено нагадує Range Rover Velar - в кінці тізера продемонстровані обриси моделі. При цьому в самому ролику показані технології, які вже є на новому Cadillac Escalade: віртуальна панель приладів, система нічного бачення з функцією розпізнавання тварин на дорозі і систему автоматичного підрулення.

Cadillac зберігає деталі в секреті, але в компанії говорять, що Lyriq знаменує собою початок нової глави для бренду - повністю електричної, яка перекриває кордону і обмеження мобільності й інші види зв'язку.

Рух електричних автомобілів починає дуже сильно розширюватися, вибір на ринку автомобілів вже дуже великий і вже є з чого вибрати практично на будь-яку ціну. Для країн СНД залишилося тільки налагодити інфраструктуру і з більшою ймовірністю більшість людей пересяде на електричні автомобілі, адже обслуговувати ці автомобілі набагато легше і швидше. Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=VqsVWsNL8w0

Наші Автомобілі