Cross Taycan

Всюдихідна версія електромобіля Cross Taycan

Головна Блог Всюдихідна версія електромобіля Cross Taycan
20 серпня 2020 р.
594

Прем'єра Taycan Cross відбудеться в 2020 році.

Прототипи всюдихідній версії електромобіля Porsche Taycan неодноразово траплялися нашим шпигунам, але цей конкретний екземпляр цікавий тим, що практично не має маскування. Ми помітили автомобіль на автодромі Нюрбургринг.

Дизайн передньої частини Taycan Cross Turismo майже такий же, як і у седана. У профілі це скоріше "сарай", ніж кросовер: насправді, Porsche готує дует, подібний Panamera / Panamera Sport Turismo. У той же час, раніше повідомлялося, що в сімейство Taycan увійдуть всюдихід і універсал, але нової інформації з цього питання поки немає. Гігантські підроблені ліхтарі досі пофарбовані на спині.

Блоки живлення майже напевно будуть запозичені з чотирьохдверною моделі без змін. Тому можна говорити про двомоторних версіях потужністю від 530 до 761 к.с. У той же час в Китаї седан вже отримав пару модифікацій із заднім приводом на 408 і 476 к.с., але поки неясно, чи будуть вони продаватися в інших країнах і чи будуть Cross Turismo мати подібні версії.

Виробник неодноразово підтверджував, що світова прем'єра Taycan Cross Turismo відбудеться до кінця 2020 року. Швидше за все, після виходу на ринок, крос-версія відразу ж отримає все ті опції і поліпшення, які потрапили в седан під час оновлення, що відбувся напередодні.

Наші Автомобілі