Elantra N

гоночна версія Elantra N

Головна Блог гоночна версія Elantra N
29 вересня 2020 р.
452

Прес-служба південнокорейського бренду опублікувала відео, на якому зображений седан Hyundai Elantra в гоночної версії N TCR. В кінці відео ми бачимо менш потужну версію Hyundai Elantra N, якій дозволено подорожувати по суспільних дорогах.

Минуло трохи більше 12 годин з тих пір, як Hyundai представила свій останній гоночний автомобіль Elantra N TCR. Ми знаємо, що є менш потужна версія в розробці, яка дозволяє подорожувати по дорогах загального користування. Ми бачили "шпигунські" фотографії Elantra з великими подвійними вихлопними трубами і великими розмірами спойлера. Однак на відео, опублікованому прес-службою автовиробника, Elantra N показана вперше.

Ми не очікуємо, що автомобіль буде значно відрізнятися від лінії Elantra N, хоча фальшива решітка радіатора Elantra TCR не така широка і "зубчаста", як у стандартного автомобіля. Ми бачимо, що у серійного автомобіля, по крайней мере, "зубчасте особа". По крайней мере, ми думаємо, що кутові повітрозабірники внизу будуть відрізнятися від повітрязабірників в версії N Line.

Шпигунські фотографії показують великі подвійні вихлопні отвори в кожному куті заднього бампера, а також помітний фіксований спойлер на кришці багажника. Під капотом буде 275-сильний двигун. Передбачається, що потужність буде передаватися на передні колеса або через 6-ступінчасту механічну КПП, або через 8-ступінчасту автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням.

Наші Автомобілі