The Ford F-150 is a hybrid pic

Ford F-150 став гібридним пікапом

Головна Блог Ford F-150 став гібридним пікапом
29 червня 2020 р.
569

14 покоління одного з найпопулярніших пікапів - Ford F-150. Представлено відразу з гібридною установкою.

Гібрид повноцінний і це єдине таку пропозицію в класі. Установка PowerBoost Full Hybrid - це мотор V6 3.5 EcoBoost з двома турбокомплектамі і 35-кіловат (47 к.с.) електродвигуна, вбудованого в 10-ступінчастим автоматом. Американці не призводять всіх характеристик автомобіля, але вказують, що на одному баку пікап може пройти приблизно 1126 км. Ще такий F-150 здатний тягнути за собою причіп масою 5443 кг. Система PowerBoost доступна у всіх рівнях комплектацій (від XL до Limited) і може поєднуватися як з заднім, так і з повним приводом. У другому випадку пікап отримує задній диференціал з електронним блокуванням осі.

Інші мотори це бензинові V6 3.3 Ti-VCT FFV, V6 2.7 EcoBoost, V8 5.0 Ti-VCT і V6 3.5 EcoBoost плюс дизель V6 3.0 Power Stroke. Ці мотори виробник оголосить пізніше. Залежно від двигуна, кабіни і платформи об'єм паливного бака коливається від 87 до 136 л. Всі ці двигуни поєднуються тільки з 10-ступінчастим автоматом. Привід - задній або повний. У разі повного приводу задній диференціал може бути вільним або з електронним блокуванням. Шасі F-150 розвиває конструкцію попередника: рама з високоміцної сталі, кузовні панелі з алюмінієвого сплаву, передня підвіска на подвійних поперечних важелях з блоками амортизатор-пружина типу Coil-over, ззаду - жорсткий міст на ресорах.

Оскільки сотні тисяч американців вибирають F-150 для роботи, творці нового покоління чимало уваги приділили корисним пристосуванням і системам. Так, в якості опції пікапу є харчування зовнішнього обладнання. Це набір розеток змінного струму всередині і на вантажній платформі. Для НЕ гібридних модифікацій навантаження на них обмежена рівнем в два кіловати що теж досить не погано.

На вантажній платформі може бути до чотирьох розеток. Струбцини для використання заднього борта в ролі верстата входять в стандартне оснащення пікапа. У вигляді опції доступна робоча поверхня Tailgate Work Surface з вбудованими лінійкою і власниками для мобільних пристроїв, кухлів і олівців.

Зокрема, поки пікап переміщається від одного місця роботи до іншого, можна заряджати від цих розеток акумулятори дрилів і пив, або батареї електричних велосипедів, поставлених в кузов, живити великий холодильник і так далі. Досить непогано компанія вирішила оновити свій пікап і те, що він тепер гібрид, досить великий крок для великих американських машин.

Наші Автомобілі