Ford Mustang Mach 2

Електричний кросовер Ford Mustang

Головна Блог Електричний кросовер Ford Mustang
02 грудня 2020 р.
1104

Електричний кросовер Ford Mustang Mach-E обзавівся топовою і найшвидшою версією - GT Performance. Новинка розганяється з місця до 60 миль в годину (97 кілометрів на годину) за 3,5 секунди - на 0,2 секунди швидше, ніж Mustang Mach-E GT.

Електричний Ford Mustang Mach-E GT Performance надає руху двомоторний установка, яка видає ті ж 486 кінських сил, що і у GT, проте крутний момент у неї більше: 860 Нм проти 813. Електромотори живить батарея ємністю 98,8 кіловат -Годинник, яка забезпечує запас ходу 378 кілометрів. Для порівняння: Mustang Mach-E GT проїжджає без підзарядки 402 кілометри.

В числі особливостей версії GT Performance - гальма Brembo c супортами червоного кольору, 20-дюймові двоколірні диски з покришками Pirelli 245/45 R20 і чорна фальшрадіаторнеая решітка. У салоні встановлені спортивні крісла з сіркою оббивкою, а на передній панелі є декоративна алюмінієва вставка.

Прийом замовлень на Ford Mustang Mach-E GT Performance відкриється навесні наступного року. Відвантаження зібраних електрокарів почнеться влітку. Для клієнтів, раніше замовили варіант GT, передбачена можливість змінити замовлення і вибрати GT Performance.

Прямим конкурентом Ford Mustang Mach-E GT Performance стане Tesla Model Y Performance, яка витрачає на розгін ті ж 3,5 секунди і коштує близько 60 тисяч доларів.

Наші Автомобілі