Ford Puma ST

Кросовер Ford Puma ST

Головна Блог Кросовер Ford Puma ST
24 вересня 2020 р.
492

Ford представив більш потужну версію подкомпактного кросовера Puma. Новинка 2021 модельного року отримала префікс ST в назві і оснащена тим же двигуном, що і "заряджена" Fiesta ST.

Ford представив більш потужну версію свого найменшого кросовера Puma. Як говорили самі представники бренду, новинка насправді є потужним хетчбеком Fiesta ST, але з додаванням більшої дорожнього просвіту. Під капотом знаходиться 1,0-літровий трициліндровий двигун з турбонаддувом і технологією відключення невикористовуваних циліндрів. Невеликий, але потужний EcoBoost двигун видає 197 к.с. (320 Нм). Fiesta ST. може похвалитися такою ж потужністю.

"Заряджений" кросовер отримав таку ж шестиступінчасту механічну коробку передач, яка допомагає Puma ST розганятися до 100 км / год з місця за 6,7 секунди, що робить його на 0,2 секунди повільніше Fiesta через зайвої ваги. Максимальна швидкість також була знижена з 232 до 220 км / ч.

В додаванні до оновленого движку є ще кілька поліпшень в порівнянні зі звичайною версією кросовера Puma.

Приклад, новинка ST доступна з додатковим механічним диференціалом з підвищеним тертям, пружинами з вектором зусилля і вибираними моделями приводу з економічним режимом, вперше представленим на моделі Ford Performance. Крім того, задня підвіска на 40 відсотків жорсткіше, ніж у Fiesta ST і в той же час на 50 відсотків жорсткіше, ніж у звичайній Puma. Передній і задній поперечні стабілізатори сприяють стійкості кросовера.

Інженери компанії Ford також змінили систему рульового управління, зробивши її майже на 25% швидше стандартної Puma, і збільшили передні гальма на 17% для збільшення гальмівної потужності. Особливу увагу було приділено вихлопній системі, гладкою конструкції з активними клапанами, щоб зробити звучання вихлопної системи більш цікавим.

"заряджений" кросовер Ford Puma ST буде доступний тільки в Європі і буде серійно випускатися на фабриці Ford в Крайове, Румунія.

Наші Автомобілі