Honda Civic

Оновлений Honda Civic

Головна Блог Оновлений Honda Civic
18 листопада 2020 р.
600

Компанія Honda представила концепт оновленого Civic, який демонструє, як буде виглядати серійна версія новинки.

Прототип має більш складний і престижний дизайн в порівнянні з актуальною моделлю. У Honda відзначають, що виведуть серійну версію нового Civic на американський ринок навесні 2021 року, спочатку в кузові седан, а потім з'являться хетчбек, Civic Si і Civic Type R.

Дизайнери японської компанії, по суті, взяли модель 10-го покоління і застосували нові елементи, на кшталт низького капота і інших передніх крил. Лицьову частину прикрашають нова вертикальна решітка радіатора і характерні фари. Крім того, прототип обзавівся задньою частиною з більш широкою колією і новими ліхтарями. Концепт також має новий відтінок кузова під назвою Solar Flare Pearl.

Що стосується інтер'єру прототипу Civic, то виробник не став його демонструвати, опублікувавши лише скетч, судячи з якого салон оформлять в мінімалістичному стилі, тут очікується поява 9-дюймового екрану мультимедійної системи, цифровий приладової панелі і багато чого іншого.

В японській компанії заявили, що новий Civic отримає безліч нових систем активної і пасивної безпеки, в тому числі модернізований варіант Honda Sensing і нові подушки безпеки. Новинка, зокрема, обзаведеться конструкцією кузова, виконаної за технологією Honda Advanced Compatibility Engineering, яка забезпечить захист пасажирів і пішоходів від зіткнень.

В Honda розповіли, що налагодять виробництво нового Civic в Північній Америці, при цьому модель в кузові хетчбек випускатимуть в місті Грінсбург, США.

Наші Автомобілі