Honda Ridgeline

Пікап Honda Ridgeline

Головна Блог Пікап Honda Ridgeline
08 жовтня 2020 р.
472

Пікап Honda Ridgeline був серйозно оновлений в новому році. З цим оновленням японський бренд планує зробити модель ще більш привабливою для покупців.

Рік, що минає Honda Ridgeline був оформлений в дусі нинішніх популярних кросоверів. Оновлений пікап став більш жорстким і агресивним.

Honda почала використовувати новий листовий метал, переробила капот пікапа, зробивши його більш опуклим, поміняла крила, оновила світлодіодні фари і встановила нову решітку радіатора, а також здвоєні вихлопні труби. У деяких версіях екстер'єр оновленого пікапа доповнений хромованим декором і глянцевою чорною планкою, що з'єднує фари.

Незалежно від конфігурації, пікап отримує нові 18-дюймові обода, які більш жорсткі.

На фотографії показаний пікап Honda Ridgeline 2021 з пакетом Honda Performance Development. На це вказують диски "під бронзою".

Також можна буде придбати пакет Honda Performance Development (HPD). Це оригінальні грати радіатора, чорні крильчасті розкидачі, бронзові диски і спеціальна графіка HPD.

Зміни торкнулися і салону: новий мультимедіа з ручкою управління фізичної гучністю, в спортивній версії - стільці з тканинними вставками і контрастною рядком і т.д. Технічна частина оновлення не порушена. Стандартний двигун: VTEC V6 об'ємом 3,5 л потужністю 280 к.с. і обертовим моментом 355 Нм в поєднанні з 9AКП. В основі Honda Ridgeline - передній привід, але також доступний повний привід.

Наші Автомобілі