KIA Stinger

Рестайлінг KIA Stinger

Головна Блог Рестайлінг KIA Stinger
04 серпня 2020 р.
555

Великі вихлопні труби натякають на більш потужні двигуни в майбутньому.

Поки є сумніви в майбутньому KIA Stinger і чи буде взагалі модель другого покоління, нинішня версія готується до рестайлінгу. До офіційного висновку на ринок оновленого KIA Stinger залишилося не так вже й багато часу, але до цього у нас буде час розглянути деякі зміни в дизайні завдяки новим шпигунських фотографій, зокрема, завдяки дуже чіткому зображенню задньої частини Stinger.

Серед змін - світлова інсталяція, яка тепер поширюється по всій ширині кузова. Новий елемент візуально робить Stinger ширше, ніж попередня модель з стайлингом, яка мала більш традиційні, окремі задні ліхтарі. Шильди Stinger також збільшилися в розмірах і тепер розміщені в центрі кузова, де колись стояв логотип KIA. Щось схоже було помічено в новому Volkswagen GTI.

Оновлений дифузор виглядає більш агресивно, ніж раніше, і оснащений сітчастою вставкою. Крім того, важко не помітити "квартет", досить вражаючі вихлопні отвори, що натякають на велику потужність. Це цілком доречно, так як оновлений Stinger буде більш продуктивним, ніж раніше, з 2,5-літровим турбодвигуном потужністю 304 кінських сили, який, як очікується, замінить існуючий 2,0-літровий турбодвигун потужністю 255 кінських сил.

Більш потужна версія GT з 3,3-літровим двигуном V6. Повідомляється, що приріст потужності буде скромнішим, з 365 к.с. до 373 к.с., почасти за рахунок зміни налаштувань ЕБУ. Отримано ще одне зображення фари нового Stinger, хоча воно нічого не розкриває, крім оновленої графіки і використання повноцінних світлодіодних кластерів.

Змін в салоні стало менше у вигляді великого 10,25-дюймового сенсорного екрану і цифровий приладової панелі, хоча ці компоненти можуть бути запропоновані в якості опції. Оновлений Stinger, дебют якого очікується через кілька тижнів, здається, залишається одним з привабливих спортивних седанів.

Наші Автомобілі