Truck Concept Nikola Motor Bad

Концепт Пікап Nikola Motor Badger

Головна Блог Концепт Пікап Nikola Motor Badger
23 червня 2020 р.
509

Компанія Nikola Motor представила концепт пікапа Badger, який поєднує в собі технології електрокара і водневий двигун.

Характеристики автомобіля:

За словами творців, Badger повинен перевершити всі електричні пікапи, представлені на ринку і заодно все пікапи з ДВС в своєму класі.

Публічна прем'єра предсерийного Баджер пройде у вересні на заході Nikola World 2020.

Передбачається, що перші 460 км Badger проїжджає як звичайний електрокар, потім в справу вступає установка на паливних елементах 120 кВт, для якої на борту припасено 8 кілограмів водню. Втім, перемикатися між режимами можна одним натисканням кнопки.

Серед іншого, Badger отримає розетку для інструментів, освітлювальних приладів і компресорів, здатну працювати без генератора протягом 12-ти годин.

Предзаказ прийматимуть з 29 червня 2020 року.

Офіційний акаунт компанії в Твіттері повідомив, що для покупців буде доступно 3 пакета замовлення пікапа Badger. При внесенні суми в розмірі $ 250 покупець отримає знижку - $ 500 на покупку автомобіля. Крім того, в пакет замовлення буде входити квиток на захід Nikola World 2020 року, на якому можна буде подивитися на автомобіль особисто. Другий комплект замовлення - $ 1000.. За його оформлення, в майбутньому, буде доступна знижка в розмірі - $ 2000, при покупці автомобіля. У пакет також включені запрошення на захід Nikola World 2020 і 4 квитки на розіграш автомобіля.

Третій пакет замовлення - $ 5000. Після його оформлення компанія дасть знижку в розмірі - $ 7500. на покупку пікапа Badger спеціальної серії Founder. У комплект також увійдуть два квитки на івент Nikola World 2020 і 25 квитків для участі в розіграші. На нашу думку, цей пікап буде гідним конкурентом компанії Tesla і їх cyberpunk, але так як використовується нове джерело енергії, у вигляді водню, повинно буде пройти час коли це стане зручно і практично.

Наші Автомобілі