Lamborghini SCV12

Новий Суперкар Lamborghini SCV12

Головна Блог Новий Суперкар Lamborghini SCV12
29 липня 2020 р.
494

Італійська марка опублікувала тизер нового гоночного автомобіля, що розробляється спортивним підрозділом Squadra Corse. Зображення суперкара Lamborghini SCV12 з'явилося на головній сторінці офіційного сайту виробника. Напис під тизером говорить: «Не пропустіть запуск нової моделі», явно натякаючи на швидку прем'єру.

Оскільки Lamborghini SCV12 призначений виключно для треку, дизайнери отримали можливість проявити всю свою креативність. Замість традиційних фар спорткару дісталися ромбовидні лампи в передньому бампері. У задній частині - величезні крила, великий дифузор, до якого кріпиться масивне заднє крило і два великих окремо розташованих круглих патрубки вихлопної системи. Як стверджується, значне аеродинамічний оперення забезпечить автомобілю більше притискної сили, ніж у боліда класу GT3.

Також в компанії говорять про невеликій масі Lamborghini SCV12, але точна цифра не називається. Відомо, що у суперкара карбонове шасі і магнієві колісні диски. Цілком ймовірно, в салоні залишать тільки все найнеобхідніше на треку.

SCV12 оснащений 6.5-літровим «атмосферником» V12 потужністю 830 к.с. Охолодження двигуна забезпечить встановлений на даху спеціальний повітрозабірник. Вся міць мотора відправляє на задні колеса через 6-ступінчасту секвентальную коробку передач від трекового Huracan Super Trofeo Evo.

Цінник і тираж Lamborghini SCV12 поки не оголошений. Точна дата прем'єри спорткара поки не називається.

Джерело: Lamborghini

Наші Автомобілі