lexus-jtkasalis-ot-lcf

У компанії Lexus відмовилися від версії LC F

Головна Блог У компанії Lexus відмовилися від версії LC F
26 червня 2020 р.
524

У компанії Lexus відмовилися від версії LC F.

У Lexus проаналізували економічну ситуацію, що змінилася із-за пандемії коронавіруса, підрахували фин. втрати, а також вивчили ринкові перспективи майбутньої новинки і визнали іміджевий спорткар LC F занадто дорогим і недоцільним.

Плани кинути рукавичку кращим європейським гран-турерам японська компанія виношувала давно: уперше прототип суперкупе був сфотографував ще два роки тому. LC F повинен був запропонувати покупцям не лише комфорт, але і видатні динамічні характеристики, ставши якнайшвидшою моделлю Lexus в історії.

На жаль, планам збутися не призначено. Проте, є і хороші новини: компанія не планує згортати розробку нового двигуна V8 об'ємом 4,0 літри з двома турбонагнітачами, оскільки його намічалося ставити не лише на найпотужнішу версію LC, але і на інші моделі Lexus і Toyota. Коли з'явиться цей мотор, поки не уточнюється. Lexus LC F досить хороший конкурент для BMW 8 серій і міг би зіграти хорошу роль в спорт автомобілях. У купе LC 500, встановлений 477-сильний атмосферний двигун V8 5.0 (540 Н-м), спарений з десятиступінчастим "автоматом". У LC F під капотом повинно бути близько 630 л.с. і 640 Н-м і аналогічна трансмісія. У компанії Lexus важко відмовитися від такого хорошого агрегату що з боку дизайну, що з боку технічних характеристик.

Після рестайлинга модель Lc 500 отримала багато нових параметрів, але найбільш помітними стали зміни кузова. Так фронтальна частина відрізняється оригінальними формами світлодіодної оптики, спортивною побудовою капота і лобового скла. Спортивний настрій зовсім не випадково воно триває в обважуванні з вуглепластика і в дифузорах для охолодження гальмівних механізмів. Зовнішність автомобіля як ніколи підходила його характеру - зухвалому і спортивному. Творці автомобіля залишили лінії, які було прийнято округлювати, чим кинули виклик світу і створили шедевр. В той же час, нові кольори Lexus неймовірно ефектно підкреслюють його характер і посилюють загальне враження від авто.

Але це вже у минулому. Сподіваємося, Lexus нас радуватимуть схожими автомобілями в майбутньому.

Наші Автомобілі