Limited Subaru WRX Club Spec

Обмежений Subaru WRX Club Spec

Головна Блог Обмежений Subaru WRX Club Spec
11 серпня 2020 р.
507

Бренд автомобілів хоче майже повністю оновити свій новий седан, і інженери були натхненні концепцією Viziv, представленої в 2017 році в Токіо.

Примітно, що автомобілі WRX і STI вже встигли отримати спеціальні версії. Найближчим часом очікується випуск Subaru WRX Club Spec, але він планується тільки в Австралії. Тепер спортивний WRX Club Spec матиме пакет елементів, що включає в себе комплект 18-дюймових легкосплавних коліс від STI, нові супорти від Brembo і механічну трансмісію. У задній частині автомобіля буде додана іконка Club Spec.

WRX Club Spec буде оновлено сидіннями Recaro, рульовим колесом Ultrasuede, яке шанувальники моделі WRX STI вже змогли оцінити. Список опцій для колонок Harman-Kardon буде доповнений спеціальної іконкою Club Spec.

Що стосується WRX Club Spec, то його кількість обмежена 150 автомобілями, і клієнти можуть вибирати між варіатором і механічною коробкою передач. Кольори на вибір: WR Blue Pearl, а також ексклюзивний Crystal Black Silica і новий Crystal White Pearl. У порівнянні з базовою складанням, спортивний комплект буде коштувати трохи більше.

Нове покоління WRX, відповідно до очікувань, може з'явитися вже в 2021 році, а під капотом може перебувати 2,4-літровий V4 з турбонаддувом, що дає 400 кінських сил і 490 ньютоновских метрів крутного моменту.

Наші Автомобілі