Mercedes-AMG One F1

гіперкар Mercedes-AMG One F1

Головна Блог гіперкар Mercedes-AMG One F1
15 грудня 2020 р.
1107

Семиразовий чемпіон Формули-1 Льюїс Хемілтон прокотився на гіперкар Mercedes-AMG One, який стане найшвидшим автомобілем німецької марки

Семиразовий чемпіон Формули-1 Льюїс Хемілтон прокотився на новому гіперкар Mercedes-AMG One, який стане найпотужнішим автомобілем німецької марки і однієї з найшвидших серійних машин в світі. Ролик під назвою «After Work» ( «Після роботи») опублікували в YouTube.

Перший прототип Mercedes-AMG One був показаний в 2018 році, проте серійна збірка гіперкарів ще не почалася. Автомобіль оснащений гібридною силовою установкою на модифікованого базі 1,6-літрового турбомотора V6, який використовують на болідах заводської команди Mercedes-AMG в Формулі-1.

Бензиновий агрегат, здатний розкручуватися до 11 тис. Оборотів в хвилину, працює в парі з електромотором на задній осі. У передніх колесах гіперкара встановлено ще по одному допоміжному електричному мотору. Сумарна потужність агрегатів перевищує 1000 кінських сил.

За попередніми даними, Mercedes-AMG One здатний прискорюватися з місця до першої «сотні» приблизно за 2,5 сек., А для розгону до 200 км / год буде потрібно не більше шести секунд. Максимальна швидкість гіперкара перевищує 350 км / ч. У ролику також показані активні аеродинамічні елементи, в тому числі антикрило, яке автоматично висувається при перекладі керуючої електроніки в екстремальний гоночний режим «R +».

Всього буде випущено 275 екземплярів Mercedes-AMG One, вартість кожного з яких складе близько 2,5 млн євро. На даний момент всі гіперкари вже розпродані.

Наші Автомобілі