Mercedes-AMG One

випробування гіперкара Mercedes-AMG One

Головна Блог випробування гіперкара Mercedes-AMG One
19 серпня 2020 р.
609

Mercedes-AMG повідомила про успішне завершення випробування гіперкара "Project One" у вересні 2018 року - через рік після прем'єри відповідної концепції. Але, як відомо, адаптація "формули" двигуна для цивільного автомобіля виявилася більш складним завданням, ніж припускав виробник.

Сьогодні Mercedes в черговий раз оголосив про те, що майже закінчив зі стендами і перейшов до тестування їзди на треках: кілька передсерійних автомобілів зараз ріжуть кола в технологічному центрі в Імміндене (Німеччина). З цієї нагоди компанія поділилася фотографіями і відео. На жаль, камуфляж на гіперкар там не менше, ніж на шпигунських знімках, які ми вже бачили цього літа.

А також в спортивному дивізіоні Mercedes-Benz заявили, що лідери Project One вперше дали дозвіл на тестування гібридної електростанції. Нагадаємо, що остання, крім запозиченого у Mercedes-AMG Petronas 1,6-літрового V6, включає в себе чотири електродвигуни та 800-вольтів акумуляторну батарею - також з формулуи.

Виробник в черговий раз нагадав про труднощі, що виникли при адаптації гоночних технологій до доріг загального користування. Серед проблемних аспектів були також згадані шумоізоляція і можливість їзди в повністю електричному режимі. Раніше компанія пообіцяла скромну дальність водіння в 25 км при вимкненому двигуні внутрішнього згоряння, в основному завдяки особливо ефективною системою рекуперації енергії, а не ємності самого акумуляторного блоку.

На додаток, Mercedes-AMG повідомив, що на новому етапі тестування особлива увага приділяється роботі активних аеродинамічних елементів, а паралельно з цим тривають дослідження в головному офісі компанії в Аффальтербахе. Тут варто відзначити, що спочатку проект One створювався в цифровому середовищі, але віртуальна інженерія, звичайно ж, не може бути обмежена.

фінальної німці оголосили, що наступним етапом великої програми розробки і тестування Project One стануть тести на Nurburgring і це, безсумнівно, розігріє чутки про бажання фахівців AMG встановити новий рекорд знаменитої траси.

Нова дата прем'єри ще не оголошена, тому ми все ще чекаємо початку поставок в 2021 році. Всі 275 гіперкарів, запланованих до виробництва, вже давно продані за ціною 2.275.000 євро за штуку. Як бонус кожен власник матиме право придбати спеціальну версію Mercedes-AMG GT Black Series.

Наші Автомобілі