Mercedes-Benz can replace C an

Mercedes-Benz може замінити купе C та E класу

Головна Блог Mercedes-Benz може замінити купе C та E класу
28 липня 2020 р.
496

На тлі неоднозначної ситуації, що склалася на світовому автомобільному ринку, компанія одного разу заявляла про намір «спростити» свою модельну лінійку (і, відповідно, знизити витрати на виробництво) - тобто, відмовитися від ряду нішевих автомобілів з невеликою аудиторією і тих моделей , які засновані на індивідуальних платформах.

Однак останні дані щодо планів Mercedes-Benz з цією стратегією не дуже-то в'яжуться. Італійське видання Autoblog.it стверджує, що в 2023 році компанія планує вивести на ринок абсолютно нову модель з індексом CLE. Передбачається, що вона займе середнє положення між нинішніми «чотирьохдверними купе» CLA і CLS.

Більш того, з часом для CLA збираються наростити гаму кузовів за рахунок універсала (по всій видимості, чергового Шутінг-брейка), купе і навіть кабріолета. Таким чином, новинка замінить собою нинішні купе і кабріолети C- і E-класу (останні зовсім недавно пережили плановий рестайлінг). З чуток, Mercedes-Benz CLE буде поставлятися як з заднім, так і з повним приводом, а основою моторної гами стануть «м'які гібриди» на базі дволітровою «турбочетверкі».

Сімейство C-класу має змінити покоління в нинішньому році, причому завдяки фотошпигунів ми знаємо, що на тести вже виведені як седан, так і універсал. Наявність в модельній лінійці відразу двох порівнянних за габаритами універсалів особливо логічним рішенням не виглядає. Але з іншого боку, не виключено, що в п'ятидверному кузові нібито нового С-класу випробовуються як раз перші прототипи майбутньої новинки.

Наші Автомобілі