Mercedes-Benz GenH2

водневий вантажівка Mercedes-Benz GenH2

Головна Блог водневий вантажівка Mercedes-Benz GenH2
17 вересня 2020 р.
415

Концерн Даймлер організував спеціальний захід, на якому оголосив про свою стратегію по електрифікації модельного ряду вантажівок. Тут німецька корпорація показала прототип водневого вантажівки Mercedes-Benz GenH2.

Концепція має повну масу 40 тонн та вантажопідйомність 25 тонн, а також два резервуари для рідкого водню ємністю 40 кг кожен.

Прототип також має систему паливних елементів потужністю 300 кВт і акумулятор, який може тимчасово забезпечувати додаткову потужність 400 кВт. Акумулятор має потужність 70 кВт / ч і призначений для "забезпечення ситуаційної енергетичної підтримки паливного елемента, наприклад, при пікових навантаженнях або при русі вгору по горі з повним вагою.

Передсерійна версія вантажівки Mercedes-Benz буде оснащуватися двома електродвигунами, кожен з яких буде розвивати 443 к.с. і 2071 Нм крутного моменту. Що стосується резерву потужності водневої моделі, то він складе близько 1000 км.

Німецька компанія відзначає, що хоча GenH2 технічно є прототипом, його серійна модифікація буде випущена. Говорячи про терміни випуску нового продукту, Mercedes-Benz підкреслює, що відвантаження тестовим покупцям повинні початися в 2023, а серійне виробництво вантажівки почнеться не раніше 2025 року.

Наші Автомобілі