Mercedes-Benz S-Class sedan v2

флагманський седанMercedes-Benz S-Class sedan W223

Головна Блог флагманський седанMercedes-Benz S-Class sedan W223
31 липня 2020 р.
485

Mercedes-Benz S-Class в кузові W223 вийде на ринок в 2021 році. Вже відомо, що флагманський седан буде оснащений новою інформаційно-розважальною системою MBUX. Нова порція інформації від виробника стосується вдосконаленої пневмопідвіски, рульового управління задньої осі та систем безпеки.

<Одним з найбільш значущих придбань нового S-класу буде нова "розумна" підвіска E-Active Body Control з електронним управлінням, гідропневматичними вставками та 48-вольтовою системою. Використовуючи дані, отримані з пристрою, встановленого в передній частині автомобіля, який складається з стереокамери, двох десятків датчиків і п'яти процесорів, система попередньо коригує характеристики демпфуючих елементів під нюанси дорожнього покриття. На думку розробників, у новому поколінні седани можуть піднятися, впасти і переміститися в сторону.

Крім того, вперше в S-класі система E-Active Body Control була доповнена функцією захисту від бокового удару від попереднього безпечного імпульсу, яка вже доступна в інших моделях марки. У разі потенційного зіткнення електроніка піднімає передню частину кузова транспортного засобу на 76 мм, щоб мінімізувати пошкодження.

Також S-Class вперше отримав функцію управління задньою віссю. Залежно від рульової версії, кут руху задніх коліс може бути до 4,5 або 10 градусів. У цьому випадку радіус повороту салону зменшиться на 2 метри.

Єдиним нововведенням є передні подушки безпеки для пасажирів другого ряду. Нові подушки безпеки у формі крил захищають пасажирів тилу від лобового удару і, на відміну від традиційних подушок безпеки, утримують повітря всередині. Їх можна замовити лише разом із задніми сидіннями капітана.

Джерело: Mercedes-Benz

Наші Автомобілі