Mercedes-Benz S-Class sedan W2

прем'єра седана Mercedes-Benz S-Class W223

Головна Блог прем'єра седана Mercedes-Benz S-Class W223
09 липня 2020 р.
553

Офіційна прем'єра седана нового покоління Mercedes-Benz S-Class (індекс W223) відбудеться на початку вересня 2020 року в німецькому місті Зіндельфінген. Поки виробник вирішив поділитися інформацією про салон новинки і фірмовому мультимедійному комплексі MBUX другого покоління, який дебютує з седаном. Передня панель тізера нового S-класу з домінуючим планшетним монітором мультимедійної системи MBUX, яку компанія опублікувала напередодні онлайн-заходи, що проходить сьогодні на медіа-платформі Mercedes me.

Новий S-Клас отримав повністю перероблений салон. У порівнянні з нинішнім поколінням, кількість механічних кнопок і перемикачів було скорочено на 27. Велика частина функцій може управлятися натисканням, перегортанням або голосовими командами. Виняток становлять тільки регулювання оптики головки і "склоочисники". Панель управління мікрокліматом розташована в нижній частині центрального дисплея, де вона буде постійно перебувати для швидкого доступу.

Всього в новому Mercedes-Benz S-класі буде доступно до п'яти дисплеїв: цифровий "прилад", 12,8-дюймовий мультимедійний дисплей і три дисплея для пасажирів в другому ряду. Центральний дисплей буде оснащений технологією OLED і тактильним зворотним зв'язком. Віртуальна приладова панель здатна генерувати 3D-зображення, яке не потребує спеціальних окулярів для сприйняття. Водій також має проекційний дисплей доповненої реальності (AR) для систем навігації та допомоги при водінні. Площа дисплея можна порівняти з 77-дюймовим мотопріводом, встановленим в 10 метрах перед автомобілем.

Удосконалена система голосового управління тепер здатна розпізнавати 27 мов, при цьому декларується непряма і навіть фонова мова. Система використовує кілька мікрофонів, встановлених в різних місцях, для визначення того, хто з пасажирів вимовив ту чи іншу фразу.

Нова порція інформації про наступне Mercedes-Benz S-Class з'явиться 29 липня. Потім вони обіцяють розповісти про безпеку і комфорт. В цілому, рекламна кампанія седана буде складатися з трьох частин. Остання, третя частина, присвячена салону, вийде 12 серпня.

Джерело: Mercedes-Benz.

Наші Автомобілі