Mercedes-Benz VISION AVTR

концептуальний Mercedes-Benz VISION AVTR

Головна Блог концептуальний Mercedes-Benz VISION AVTR
06 жовтня 2020 р.
727

На виставці CES 2020 був представлений новий концептуальний Mercedes-Benz - VISION AVTR. Футуристична концепція представленого електромобіля об'єднує людини, природу і автомобіль унікальним чином. Ола Калленіус, голова правління Daimler AG і Mercedes-Benz AG, в своєму виступі представив концепт-кар разом з лауреатом премії Оскар і творцем фільму Аватар, Джеймсом Кемероном. Саме філософія, створена культовим режисером у фантастичному фільмі стала основою створення VISION AVTR.

«Mercedes-Benz завжди був одним з найбільш технологічних преміальних брендів. Тепер прийшов час об'єднати розкіш і екологічність. Адже тільки так ми зможемо відповідати стандартам майбутнього ».

Дизайн VISION AVTR - втілення екологічності Новаторська концепція VISION AVTR поєднує в собі екологічне взаємодія дизайну інтер'єру, екстер'єру та UX. Весь процес проектування був орієнтований на конкретний результат - неповторний досвід взаємодії і сприйняття концепт-кара водієм і пасажирами. Йшлося про створення унікального простору, в якому пасажири мають біометричну зв'язок один з одним, з транспортним засобом і навколишнім світом.

Неповторна архітектура дизайну VISION AVTR поєднує в собі інтер'єр і екстер'єр, створюючи цілісний світ на візуальному і емоційному рівні. Бічне зовнішнє отвір проходить через внутрішню частину і створює нескінченну петлю, прототипом якої стала священна зв'язок між народом На'ві у фільмі Аватар і їх природним місцем існування. Також, завдяки подовженому дизайну «One Bow» і органічної філософії дизайну, VISION AVTR демонструє радикально новий етап автомобілебудування. Таким чином, пройшовши шлях від концепції усвідомленості до унікального злиття людини і автомобіля, інженерам Mercedes-Benz вдалося створити концептуальний електромобіль VISION AVTR.

Лаконічним продовженням зовнішнього мінімалістичного дизайну є передні сидіння виконані в дуже органічною формі, яка нагадує листяні гамаки з планети Пандора. У той час як центральна консоль символізує Древо Душ, саме священне місце На'ві.

Блок управління є інтуїтивно зрозумілим і неймовірно функціональним. Крім того, центр управління розташовується таким чином, що є легко доступним як для водія, так і для пасажира, а також і для задніх пасажирів. Таким чином, VISION AVTR встановлює тісний біометричну зв'язок з водієм і допомагає підвищити обізнаність про навколишнє ситуації.

Вільний простір, таке як задня частина сидінь і внутрішнє оздоблення даху, виконані зі спеціальної тканини, яка змінює колір. Залежно від освітлення текстиль може бути темно-синього або ніжного світло-синього кольору. Але крім цього, екологічність салону електромобіля підвищена з допомогою вегетаріанської шкіри DINAMICA® - першою і єдиною мікрофіброю, яка гарантує екологічну ефективність протягом усього виробничого циклу. DINAMICA® є переробленим матеріалом зі старого одягу, тканин і пластикових пляшок з ПЕТФ.

Система приводу концептуального електромобіля VISION AVTR

VISION AVTR був розроблений відповідно до останніх інноваційними розробками електричних приводів. Основою продуктивності електромобіля стала надпотужна і компактна високовольтна батарея. Революційна акумуляторна технологія вперше заснована на хімії органічних елементів на основі графену і повністю виключає використання рідкісних, токсичних і дорогих копалин. Таким чином, електромобільні стає абсолютно незалежною від наземних ресурсів. Крім того, технологія також на 100% нафтових завдяки можливості компостування. В результаті, Mercedes-Benz підкреслює високу актуальність майбутньої безвідходної економіки в сировинному секторі.

З загальною потужністю двигуна понад 350 кВт VISION AVTR встановлює новий еталон для лінійки EQ Power. Завдяки інтелектуальному і повністю адаптивному розподілу крутного моменту, потужність чотирьох повністю індивідуально керованих двигунів управляється не тільки найкращим чином з точки зору динаміки руху, але, перш за все, високоефективно. Інноваційний повний привід забезпечує абсолютно нову свободу і динаміку руху, в той же час гарантуючи максимально можливу безпеку.

Крім того, в порівнянні з сучасними акумуляторними системами з продуктивністю до 1200 Вт / л, технологія також вражає своєю винятковою здатністю швидкої зарядки. Акумулятор повністю заряджається менше ніж за 15 хвилин. В результаті, маючи потужність близько 110 кВтг, VISION AVTR забезпечує електричну дистанцію понад 700 кілометрів.

Тест-драйв Mercedes-Benz VISION AVTR

Натхненні фільмом «Аватар» Джеймса Кемерона, мрійники Mercedes-Benz створили унікальний VISION AVTR. Але наскільки автомобіль готовий до серійного виробництва? Разом з головними дизайнерами та експертами горденія Вагенера, Вірою Шмідт і Олександром Данг ми з'ясували, чи зможе VISION AVTR відчувати себе впевнено на дорогах загального користування.

Ще в січні, Mercedes-Benz продемонстрував футуристичний концепт на виставці Consumer Electronics Show в Лас-Вегасі. Презентація електричної моделі стала головною подією автомобільного світу, але питання про практичне застосування автомобіля залишався відкритим до цього моменту. На своєму офіційному сайті легендарний бренд представив відеоогляд тест-драйву Mercedes-Benz VISION AVTR в Каліфорнії.

"Головною метою розробки VISION AVTR було створення транспортного засобу, який виходить за рамки звичного розуміння і розсовує межі можливого не тільки в сегменті електрокарів, а й в автомобілебудівній індустрії в цілому", - розповідає головний дизайнер Mercedes-Benz Гордій Вагенер.

Обтічні аеродинамічні форми, футуристичний біодизайн, заснований на повній стійкості і гармонії з природою, а також безліч перероблених матеріалів дозволили досягти поставленої мети. Концепція абсолютно нового взаємодії між людиною, автомобілем і природою, стала основою для створення абсолютно унікального багатофункціонального елемента управління на центральній консолі, який дозволяє водієві керувати однією рукою з будь-якого боку.

«Якщо покласти руку на блок управління Mercedes-Benz VISION AVTR, інтер'єр оживає, і автомобіль дізнається водія по серцебиття і дихання», - каже Віра Шмідт, голова відділу UX дизайну.

Автомобіль спілкується з водієм без допомоги голосу або команд, а на основі ваших відчуттів і користувацького досвіду. Новий VISION AVTR не просто транспортний засіб, але розумний організм, який здатний адаптуватися під людини.

Перебуваючи в салоні, можна помітити, що приладова панель, яку ми знаємо, повністю відсутня. Замість цього, її функціонал виконує інтелектуальна проекція. Водієві або пасажиру достатньо підняти руку і система спроектує меню автомобіля прямо на долоню. Для того, щоб вибрати потрібне налаштування вам просто потрібно стиснути руку в кулак. Сучасна розкіш як вона є, де дизайн, технології і екологічність - одне ціле.

"Поєднати світ науки з фільму з нашою реальністю і зробити автомобіль впізнаваним як представник бренду Mercedes-Benz було найскладнішим завданням. Концепт дизайну Mercedes-Benz VISION AVTR розроблявся 2 роки від першого начерку до готового автомобіля ", - уточнює дизайнер екстер'єру Олександр Данг.

Mercedes-Benz прагнув зробити Vision AVTR більш органічним, ніж сучасні автомобілі, і тому створив 33 «бионические закрилки» на задній частині електрокара, які виглядають як лусочки рептилій. Головні функції закрилків включають адаптивну аеродинаміку та комунікацію з іншими водіями. Ви можете прискорюватися, гальмувати або повертати - за допомогою штучного інтелекту і Моушн-дизайну закрилки продемонструють ваші наміри оточуючим, що значно підвищує рівень безпеки.

Після побаченого не виникає жодних сумнівів, що управління вишуканим VISION AVTR від Mercedes-Benz є неповторним і ні з чим не порівнянним відчуттям, яке вже незабаром очікує поціновувачів культового бренду.

Наші Автомобілі