MG 5

нового покоління MG 5

Головна Блог нового покоління MG 5
09 листопада 2020 р.
442
#MG

У Китаї стартував прийом попередніх замовлень на автомобіль MG 5 нового покоління.

Дизайн новинки вийшов свіжим і виразним: похила лінія даху, «приховує» виступає багажник, низький капот, масивна решітка радіатора, вузька оптика. При цьому, деякі автолюбителі помітили, що китайський седан гольф-класу з деяких ракурсів нагадує легкові моделі Maserati останніх років.

У моторну лінійку нового MG 5 входять два силові агрегати. Перший - 120-сильний бензиновий двигун об'ємом 1,5 літра, в парі з ним працює варіатор. Другий - турбомотор того ж обсягу потужністю 172 к.с., який поєднується з 8-ступінчастою роботизованою КПП.

Незважаючи на відсутність версій з механічною трансмісією і непогане базове оснащення (цифрова панель приладів, світлодіодні фари, бесьключевой доступ, медіасистеми) MG 5 можна вважати відносно бюджетним автомобілем без претензій на «преміум». Початкова ціна - 68 000 юанів, модифікація з турбомотором обійдеться від 89 000 юанів (приблизно $ 13 547). Конкурентами новинки стануть такі седани, як Honda Civic або Toyota Corolla.

Виробник вже оголосив про намір поставляти MG 5 на експорт до Європи: вихід запланований на 2021 рік. На даний момент єдиним європейським ринком для MG залишається Великобританія. За дев'ять місяців цього року британські дилери марки реалізували 14 000 машин MG - це вище, ніж показники, наприклад, «Лексуса» і «Міцубісі».

Наші Автомобілі