NEW BRZ

Новий BRZ

Головна Блог Новий BRZ
19 листопада 2020 р.
672

Компанія Subaru в середу, 18 листопада, продемонструвала друге покоління спортивного купе BRZ.

Новинка оснащується модернізованим шасі і 2,4-літровим 228-сильним двигуном. Новий мотор забезпечує більш низький центр ваги і може функціонувати разом з 6-ступечатой ​​МКПП або АКПП, яка має новий режим Sport, що дозволяє швидше перемикатися між швидкостями.

Вага нового BRZ становить 1 315 кг, і домогтися цього вийшло за рахунок алюмінієвих даху, передніх крил і капота. Говорячи про салон моделі, то тут з'явилися нова 7-дюймова цифрова приладова панель, на якій можуть відображатися різні відомості, а ще мультимедійна система з 8-дюймовим екраном і підтримкою Android Auto і Apple CarPlay. У свою чергу, дорогі комплектації спорткара також отримають фірмову систему EyeSight Driver Assist Technology від Subaru.

Що стосується габаритів новинки, то вона стала на 30 мм довше попередника, ширина аналогічна і нижче на 10 мм, а розмір колісної бази становить 2575 мм, що на 5 мм більше минає моделі. При цьому японська компанія поки не стала розкривати динамічні показники оновленого BRZ.

В Subaru відзначають, що налагодять виробництво нової моделі BRZ на своєму підприємстві в Японії. Продажі новинки повинні стартувати восени наступного року.

Наші Автомобілі