Nissan 400Z

Новий прототип Nissan 400Z

Головна Блог Новий прототип Nissan 400Z
16 вересня 2020 р.
1007

Тізерна кампанія, запущена Nissan в травні відразу після публікації нової глобальної стратегії офіційно завершилася: сьогодні нам показали купе Z Proto. Воно транслювалося з павільйону бренду в Йокогамі. Як ми і очікували, це поки не модель продукту, а концепція, а скоріше чітку заяву про намір випустити гідну заміну нинішньому 370Z.

Екстер'єр прототипу сповнений посилань на півстолітню історію спортивного автомобіля серії Z. Так, яскраво-жовтий перламутровий колір - данина поваги моделям 240Z і 300ZX першого покоління. Форма капота і скошені капотниє фари також нагадують про оригінальну Fairlady. Два півкола в диодной підсвічуванні повинні, за задумом головного дизайнера Альфонсо Альбайса, викликати асоціації з моделлю JDM 240ZG з її прозорими капюшонами фар.

Прямокутна радіаторна решітка Z Proto має той же розмір, що і 370Z, але її наповнення залишилося в минулому. Задні ліхтарі, вписані в прямокутну чорну секцію, є сучасною інтерпретацією другого покоління 300ZX. Але найбільш пізнаваною "історичної" особливістю прототипу його творці називають характерний профіль, взятий з спорткара першого покоління. Зовнішню картину доповнюють карбонові елементи аеродинамічного обважування, 19-дюймові легкосплавні диски і пара круглих труб вихлопної системи.

Салон Nissan 370Z був спеціально зроблений сучасним з 12,3-дюймової цифровий панеллю приладів, новим багатофункціональним кермом і повної мультимедійною системою. У той же час був збережений ручне гальмо стоянки і шестиступінчаста механіка, яку за бажанням можна замінити автоматом.

З усіх технічних характеристик, виробник розкрив тільки розміри: 4.38x1.85x1.31 метра. Тобто новий спортивний автомобіль буде приблизно на 14 см довший за свого попередника при тій же ширині і висоті. Повідомлялося, що це буде тільки V6 з подвійним турбонаддувом. На даний момент це офіційна частина, яка закінчується. З чуток, автомобіль буде називатися Nissan 400Z і буде оснащений 400-сильним двигуном від Infiniti Q60.

Наші Автомобілі