Nissan GT-R will get an electr

Nissan GT-R отримає електронний додаток

Головна Блог Nissan GT-R отримає електронний додаток
10 серпня 2020 р.
641

На даний момент Nissan GT-R - це автомобіль з довгим терміном служби: він дебютував в 2007 році, тому випускається вже 13 років. Чутки про підготовку наступного покоління з'являються регулярно, але специфіки на цей рахунок мало. У недавньому інтерв'ю журналу "Автомобільні новини" головний операційний директор Nissan Ашвані Гупта заявив, що залишилося не так вже й багато часу, щоб чекати наступного покоління.

За словами Гупти, компанія знаходиться в процесі масштабного оновлення модельного ряду в США. Сюди входить і GT-R. Новий флагманський спортивний автомобіль повинен з'явитися в 2023.

Крім цього, представник японського бренду зазначив, що Nissan розглядає можливість установки гібридної трансмісії, орієнтованої на продуктивність, повідомляє портал drom.ru. Вона зможе відновлювати кінетичну енергію, а потім дати їй прискоритися. Аналогічна технологія використовується в спортивному прототипі GT-R LM Nismo класу LMP1-H, використовуваному в Le Mans.

Примітно, що обидва твердження суперечать деякими чутками минулого року. Зокрема, рік тому повідомлялося, що нинішній Nissan GT-R може зберігатися на конвеєрі до 2027 року.

Цілком ймовірно, що зміни, що відбуваються в Nissan, привели до того, що проект нової GT-R вирішив перейти на більш ранню дату. Хоча глибоку кризу в компанії не сприяє збільшенню інвестицій в розробку "іміджевих" моделей.

Джерело: Tarantas.news

Наші Автомобілі