Peugeot 508 Sport Engineered

найпотужніший серійнийPeugeot 508 Sport Engineered

Головна Блог найпотужніший серійнийPeugeot 508 Sport Engineered
25 вересня 2020 р.
448

Компанія Peugeot офіційно представила найпотужніший серійний автомобіль в історії марки. Повнопривідний 360-сильний 508 Sport Engineered отримав гібридний силовий агрегат, три варіанти забарвлення кузова і п'ять профілів управління електронікою.

"Заряджений" Peugeot 508 Sport Engineered оснащений тримоторний силовим агрегатом. Він складається з бензинового двигуна і двох електродвигунів, розташованих на передній і задній осях. Загальна потужність системи складає 360 кінських сил і 520 Нм крутного моменту. До "сотні" 508-й розганяється за 5,2 секунди. Максимальна швидкість - 250 кілометрів на годину.

На ліфті і без нього встановлена ​​адаптивна підвіска з трьома режимами роботи: Комфорт, гібрид і спорт. Крім того, він має п'ять режимів водіння. При переході на електричний профіль автомобіль зможе проїхати 42 кілометри на електричній тязі з максимальною швидкістю 140 кілометрів на годину. Режим Hybrid забезпечить автоматичне перемикання між двигунами внутрішнього згоряння і електродвигунами. Спортивні настройки дозволять активувати максимальну потужність, а 4WD забезпечить максимальне зчеплення з дорогою на слизьких поверхнях. Гібридний режим комфорту також доступний для моделі з безшумним водінням.

Акумулятор Peugeot 508 Sport Engineered можна заряджати декількома способами: менш ніж за сім годин від комунальної мережі або за дві години від семікіловаттной настінного зарядки Wall Box.

У переліку обладнання Peugeot 508 Sport Engineered - система нічного бачення, адаптивний круїз-контроль, а також системи кріплення ременів і автоматичного гальмування. Крім того, обладнання включає проекційний дисплей і 10-дюймовий мультимедійний екран.

Peugeot 508 Sport Engineered буде доступний в трьох варіантах забарвлення кузова. Сірий селено-сірий, перлинно-чорний Perla Nera Black і перлинно-білий Pearl White будуть доступні для моделі. Початок прийому замовлень на найпотужнішу модель в історії французької компанії почнеться в середині жовтня 2020 року. Вартість ліфта поки не розкривається.

Наші Автомобілі