Police

інспекція Police

Головна Блог інспекція Police
01 вересня 2020 р.
553

Поліція зможе провести інспекцію прямо на дорозі

Підтверджується, що це рішення пов'язане з тим, що Україна повинна виконувати вимоги Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Зокрема, це також стосується підвищення безпеки дорожнього руху.

Відомо, що технічний огляд планується перейменувати в "транспортну придатність для сервісного огляду". (PTPE).

Цей законопроект пропонує два види технічної експертизи:

Періодичний огляд транспорту;

Обстеження на шосе;

В даний час приватні легкові автомобілі та легкі вантажівки вагою до 3,5 тонн проходять перший огляд через 4 роки після реєстрації, а потім кожні два роки. Що стосується кабін - то через 1 рік з моменту реєстрації, а потім щороку. Автобуси, мікроавтобуси будуть перевірятися через 1 рік з моменту реєстрації, а потім кожні півроку. Вантажні автомобілі та напівпричепи масою понад 3,5 тонн - через 1 рік з моменту реєстрації і щорічно. Мотоцикли з об'ємом двигуна понад 125 кубічних сантиметрів пропонуються до огляду через 2 роки з моменту реєстрації і кожні 2 роки.

Як би там не було, є і ті, кому не потрібно проходити через перевірки:

Транспорт на максимальній швидкості до 25 км / год;

Античний транспорт;

Спортивні автомобілі;

Машини з дипломатичним імунітетом;

Трактори та сільськогосподарська техніка з об'ємом двигуна до 50 кубічних сантиметрів;

Рідше повідомлялося, що в Україні можуть бути змінені правила оподаткування автомобілів, що вирішить питання в зв'язку з проблемою так званих "єврооблігацій". Про це йдеться в законопроекті № 3704, який нещодавно був поданий до Верховної Ради України.

Потрібно відзначити, що до недавнього часу пільговий період митного оформлення по відношенню до таких автомобілів продовжувався лише до кінця грудня минулого року, що призвело до краху чинного законодавства про вартість і правила митного оформлення автомобілів з іноземною реєстрацією.

Наші Автомобілі