Škoda-Enyaq-iV

серійна електрична модель Škoda Enyaq iV

Головна Блог серійна електрична модель Škoda Enyaq iV
23 липня 2020 р.
374

Škoda Enyaq iV - це перша серійна електрична модель Škoda, побудована на модульній платформі "Volkswagen" MEB для електромобілів. Анонсуючи прем'єру кроссовера, компанія опублікувала перший офіційний тізер зі схематичним зображенням силуету автомобіля, хоча поява серійного Enyaq iV давно ні для кого не було секретом. Раніше сама компанія Škoda надала повну інформацію про технічні характеристики електромобіля.

Škoda Enyaq iV не тільки відзначить повернення до заднього приводу, але і стане найпотужнішою серійною моделлю чеської марки. У версії vRS електричний кросовер розвиває 306 к.с., тобто перевершує 280-сильний Superb. Також Enyaq iV обіцяє широкий спектр "розумних" функцій і просторий інтер'єр, який з комфортом розмістить п'ятьох людей. За словами розробників, по довжині вона буде коротше Octavia, але зможе запропонувати приблизно такий же просторий інтер'єр, як і Kodiaq.

Загальна довжина кросовера складає 4648 мм, ширина - 1877 мм, висота - 1618 мм. Розмір колісної бази - 2765 мм. Об'єм багажного відсіку - 585 л.

Найдовшою гамою буде заднеприводная версія Enyaq iV 80 з двигуном потужністю 150 кВт (204 к.с.) і акумуляторною батареєю 82 кВт-год. Дальність дії такого кросовера - до 500 км по циклу WLTP. Від високошвидкісний зарядної станції від 10 до 80% ємності акумулятор електромобіля можна зарядити всього за 40 хвилин. Також Enyaq iV буде пропонуватися з 55 і 62 кВт-годинними акумуляторами, здатними проїхати до 340 і 390 км відповідно.

Серійне виробництво Škoda Enyaq iV почнеться в кінці цього року на заводі в м Млада Болеслав. Перший зібрав кросовер 1895 року в спеціальну версію Founer's Edition, присвячену 125-річному ювілею марки. Новинка з'явиться на ринку на початку 2021 року.

Джерело: Škoda

Наші Автомобілі