Skoda Kamiq

кросовер Skoda Kamiq

Головна Блог кросовер Skoda Kamiq
10 листопада 2020 р.
522

Також в період з початку січня по кінець жовтня невеликий кросовер випередив двох головних конкурентів.

Недорогий кросовер Skoda Kamiq став бестселером бренду на авторинку Китаю. За перші 10 місяців нинішнього року автомобіль розійшовся тиражем в 31 тис. Примірників. Це значно краще, ніж у основних конкурентів Hyundai Creta і KIA Seltos, які були продані 26,5 і 18 тис. Разів відповідно.

Дебют автомобіля відбувся ще в 2018 році, проте інтерес до нього не вщухає досі. Недорога ціна автомобіля пояснюється тим, що він заснований на платформі PQ25, яка є більш ранньою версією і відрізняється від варіанту для Європи. У Піднебесній моторна гамма авто складається з 2 силових агрегатів.

Базовим є 1,5-літровий атмосферний мотор, здатний видавати 110 к.с., який працює в тандемі з 5МКПП і 6АКПП. 1,2-літровий турбодвигун має потужність 116 к.с. і поєднується з 7-діапазонним «роботом». Повного приводу немає навіть в максимальній комплектації.

У максимальній комплектації можна розраховувати на досить багате оснащення - сучасний мультимедійний комплекс, цифрову панель приладів, камеру заднього виду і люк на даху.

Ціни починаються з позначки в 89,9 тис. Юанів ($ 13 200), а максимальна комплектація обійдеться в 125,9 тис. Юанів ($ 19 000).

А тим часом компанія Skoda отримала патент на нову технологію пряжок для ременів безпеки. Їх головною особливістю є наявність підсвічування, яка вказує, знаходиться ремінь в пряжці чи ні.

Наші Автомобілі