Sorento X-Line

нове покоління Sorento X-Line

Головна Блог нове покоління Sorento X-Line
23 вересня 2020 р.
574

Kia корпорація показала нове покоління Sorento cross для американського автомобільного ринку. На додаток до стандартних комплектів дебютував позашляховий варіант X-Line.

Sorento X-Line отримав пакет аксесуарів, що складається з обшивки колісних арок, інших бамперів, рейок на дах і оригінальних 20-дюймових коліс.

Стадартний позашляховий варіант отримав повний привід з векторизацией крутного моменту, центральну блокування диференціала і новий режим руху "Сніг". В даний час невідомо, які двигуни отримає версія X-Line.

Модельний ряд двигунів Соренто в США представлений 285-сильним бензиновим турбодвигуном об'ємом 2,5 л, який замінив двигун V6. Разом з агрегатом працює 8-діапазонна роботизована трансмісія з двома зчепленнями. Крім того, в гамму входить 194-сильний атмосферний двигун разом з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач.

Гібридні варіанти - всього два. Перший - 230 к.с., який має 2,6-літровий бензиновий агрегат, 6-діапазонну автоматичну коробку передач, 60-сильний електродвигун і 5 кВт / год акумулятор. Модель оснащується тільки переднім приводом. Що стосується plug-in гібридної версії, то вона практично не відрізняється від європейського варіанту: в силовий агрегат входить 1,6-літровий мотор T-GDI потужністю 180 к.с., 91-сильний електромотор, інтегрований в автоматичну трансмісію, і акумулятор потужністю 8 кВт / год. Автомобіль для американського ринку може проїхати близько 48 км на одній зарядці.

Наші Автомобілі