Supercar Zagato

Новітній Суперкар Zagato

Головна Блог Новітній Суперкар Zagato
05 серпня 2020 р.
537

Представники студії Zagato повідомили про майбутній випуск суперкарів GTZ під брендом IsoRivolta. Новітні спортивні автомобілі отримають композитні кузова в ретро-стилі, а роль електростанції візьме на себе 6,8-літровий компресорний двигун. Всього планується випустити 19 екземплярів Zagato IsoRivolta GTZ, а перший автомобіль відправиться до свого власника в жовтні 2020 року.

Екстер'єр новинки буде виконаний в стилі оригінального купе Iso Rivolta A3 1963 року. Вишуканий італійський дизайн моделі буде поєднуватися з американської начинкою. За основу GTZ буде використовувати елементи сьомого покоління Chevrolet Corvette Z06.

На даний момент відомо, що ретро-стильне купе буде оснащено 6.8-літровим компресорним агрегатом від General Motors. Потужність силового агрегату не повідомляється, але еталоном можна вважати "стік" Corvette Z06, який оснащується 6.2-літровим двигуном потужністю 659 к.с.

Більш детальна інформація про проект IsoRivolta GTZ поки не отримана. Варто зазначити, що дев'ять з 19 спортивних автомобілів вже замовлені колекціонерами. Фахівці вважають, що більш докладна інформація з'явиться восени, коли перший автомобіль відправиться до свого покупця.

Джерело: Tarantas.news

Наші Автомобілі