Tesla Model S Plaid new

Страшний Tesla Model S Plaid

Головна Блог Страшний Tesla Model S Plaid
25 вересня 2020 р.
579

Електромобіль Тесла Модель S випускається з 2014 року. За цей час він майже не змінився візуально, але став набагато більш потужним і розумним. Наступний етап розвитку у вигляді модифікації Plaid (що на жаргоні перекладається як "страшний"), став відомий близько року тому. За цей час прототипи новинок неодноразово потрапляли на найвідоміші маршрути планети, а на днях Ілон Маска підтвердив запуск моделі в серії. Ви можете оформити попереднє замовлення на офіційному сайті виробника вже зараз, залишивши поворотний депозит в тисячі доларів. Ціна самого автомобіля в США складе не менше $ 139 900.

В суперники Tesla все частіше зараховують електромобіль Lucid Air. Йому дійсно є, що показати - днями представники стартапу повідомили про проходження кола Laguna Seca за 1:33. Але у версії Plaid вже є відповідь - 1: 30.3.

В конфигураторе Plaid не відрізняється від родичів. У стартовий цінник увійде автомобіль з білим кузовом на 19-дюймових колесах. За інші відтінки буде запитуватися від $ 1500. Надбавка за 21-дюймові диски Sonic Carbon Twin Turbine становить $ 4500..

Якщо зображення на офіційному сайті компанії вірні, то інженерам нової модифікації вдалося перемогти проблему перегріву батареї. Про наявність такого перегріву можна судити по збільшеному воздухозаборе в передньому бампері. Однак ці машини тестувалися в бойовому режимі на досить довгому Нюрбургринзі, а в цивільних модифікаціях можна просто ввести програмне обмеження на тривале використання пікової потужності.

Характеристики версії Model S Plaid були відомі заздалегідь, але все ж викликають деяке занепокоєння. Вперше п'ятидверна модель отримає три електродвигуни (один спереду, два ззаду), які гарантують потужність більш 1115 к.с. З місця до 100 км / год така модифікація стрибає менш ніж за дві секунди, а чверть милі пройде менш ніж за дев'ять. Максимальна швидкість обмежена 322 км / ч. Нова тягова батарея забезпечить дальність дії 837 км. Звичайно ж, вам доведеться вибирати: динамік або відстань. Є і погані новини. Терміни поставки знову помінялися і тепер заплановані на кінець 2021.

Внутрішнє оздоблення за замовчуванням чорна з вставками з вуглепластика. Заміна оббивки в білому кольорі або версії з елементами з піщаної шкіри і шпону обійдеться в $ 1500.. В обладнанні немає нічого нового. Повний автопілот і раніше доступний в якості опції за $ 8000.

До речі, назва команди Plaid Mask навіяно фільмом "Космічні яйця" 1987 року - американської пародією на Мела Брукса за мотивами саги Джорджа Лукаса "Зоряні війни". Звідти поточні версії моделі S перейшли в режим максимальної тяги Ludicrous. Крім анонсування новинки, глава компанії пообіцяв поява моделі в найближчі три роки за ціною 25 000 доларів. Це стане можливим завдяки розвитку і здешевлення акумуляторних технологій. Крім того, підприємець оголосив про свої плани вийти на рівень виробництва 20 млн автомобілів на рік. Для порівняння, в минулому році Volkswagen Group справив 11 мільйонів автомобілів.

Наші Автомобілі