Tesla Model S Plaid

Нова Tesla Model S Plaid

Головна Блог Нова Tesla Model S Plaid
17 серпня 2020 р.
419

Ілон Маск тільки що натякнув, що довгоочікувана версія Tesla Model S Plaid не за горами. Для рекордного кола на Нюрбургринзі модель буде боротися з електромобілем Porsche Taycan.

Тиждень раніше в Твіттері генеральний директор компанії Тесла опублікував фотографію Герберта Рагглса Тарлека-молодшого з серіалу "Радіо Цинциннаті". Герой фотографії, зіграний актором Френком Боннером, носить картатий костюм, а Ілон Маск пише під ним: "Одного разу я скоро одягну цей костюм."

Цілком очевидно, що Musk відноситься до майбутньої версії Model S з максимальним запасом потужності на одному заряді або версії Model X Plaid. Це призвело до чуток про те, що Тесла може уявити Модель S і Модель X на майбутній захід, присвяченому Дню Батареї, яке заплановане на 22 вересня. Якщо обидві моделі все ж дебютують на шоу, ви можете бути впевнені, що шанувальники Тесли будуть в захваті.

Правда в тому, що аудиторія вже давно чекає виходу моделі Plaid. У минулому році Mask почала агресивно штовхати модель S Plaid, обіцяючи, що вона поб'є рекорд кола електроседана Porsche Taycan на Нюрбургринзі. Приблизно через чотири тижні після цього оголошення на знаменитій гоночній трасі було помічено безліч прототипів моделі S.

Tesla Plaid буде оснащений трьома електродвигунами, але поки не ясно, чи буде акумулятор автомобіля потужністю 100 кВт / год якимось чином модернізований. Проте, моделі Tesla Plaid будуть виключно швидкими і, безумовно, зможуть залишити всіх своїх конкурентів далеко позаду.

Наші Автомобілі