Tesla Roadster

гіперкар Tesla Roadster

Головна Блог гіперкар Tesla Roadster
22 вересня 2020 р.
551

Родстер, про який було оголошено три роки тому, ще не надійшов у масове виробництво.

Інформація про те, що Tesla Roadster в 2021 році відправиться в Європу на гонку на легендарному іподромі Нюрбургринг, підтверджена в соціальній мережі Twitter засновником Ілона Маском. У той же час, серійний автомобіль повинен був зійти з конвеєра бренду в 2020 році. До кінця цього року залишилося три місяці, ситуація може ще змінитися.

У 2019 Тесла вже намагався завоювати Північну Петлю. Компанія привезла до Європи кілька прототипів Tesla Model S Plaid, щоб перевершити рекорд кола серед електромобілів, встановлений Porsche Taycan. Судячи з того, що час проходження траси американськими електромобілями не було опубліковано, можна припустити, що рекорд кола залишився у Porsche.

Пам'ятайте, що в кінці 2017 року компанія Tesla представила свій спортивний електромобіль з нескладним назвою Roadster. За запевненням виробника, модель розганяється з місця до 100 км / год менш ніж за 2 секунди і має максимальну швидкість 400 км / ч. Єдиний діючий прототип автомобіля був відправлений в якості вантажу важкої ракетою Falcon Heavy на планету Марс.

Наші Автомобілі