Tesla Valet Mode

функція Tesla Valet Mode

Головна Блог функція Tesla Valet Mode
01 грудня 2020 р.
1126

Дівчина з допомогою режиму Valet Mode дистанційно опускала скла викраденого авто, включала звуковий сигнал і навіть знижувала швидкість, в результаті викрадачі не витримали подібних "знущань" і кинули електромобіль.

Австралійська радіоведуча та власниця електромобіля Tesla Model 3, Аннабель Бретт (Annabelle Brett), потрапила одночасно в неприємну і забавну історію з викраденням її автомобіля.

Рано вранці на телефон Бретт прийшло повідомлення про те, що в автомобілі спрацювала сигналізація, після чого вона виявила, що електрокар викрадений з гаража. Жінка вирішила скористатися мобільним додатком Tesla, щоб з'ясувати де її електрокар, після чого викликала поліцію і разом з нею поїхала за викрадачами.

Бретт знала, що в електрокарі активована функція Sentry Mode, яка дозволяє записувати все, що відбувається з електромобілем, крім того, господиня по максимуму використовувала інші можливості віддаленого доступу, щоб уповільнити викрадачів.

Дівчина з допомогою режиму Valet Mode дистанційно опускала скла, включала на всю потужність звуковий сигнал і навіть знижувала швидкість авто.

В кінцевому підсумку, викрадачі не витримавши подібних "знущань" кинули електромобіль, а один з них похапцем навіть зронив в салоні своє водійське посвідчення.

З огляду на це, а також те, що обидва викрадача потрапили на запис камер електрокара, поліція знайшла їх по гарячих слідах і заарештувала.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Tesla з автопілотом ухилилася від летить колеса. Колесо, що вилетіло із зустрічної смуги, перелетіла відбійник і, після того, як водій Tesla Model 3 встиг зреагувати і об'їхати перешкоду, пролетіло далі, дивом не зачепивши рухалися слідом автомобілі.

Наші Автомобілі