Touring M3

Універсалу M3 бути

Головна Блог Універсалу M3 бути
13 серпня 2020 р.
468

BMW опублікував офіційний тизер моделі під назвою M3 Touring, з якої ретельно розкрилася вся історія компактних "емоцій". Повідомлення відбулося лише через кілька годин після публікації даних інсайдерів про те, що проект справді отримав зелене світло.

Баварці ніколи не визнавали того, що спонукало їх вирішити розширити діапазон тіл M3 зараз. В офіційному звіті йдеться лише про "виправдання надій усіх бажаючих довести до межі поєднання спортивних характеристик та повсякденної практичності, характерних для M3". З чого саме будуть складатися "спортивні характеристики", поки не уточнено.

Справа в тому, що ми не можемо очікувати прем'єри M3 Touring разом з дебютом "emki" в кузові седана, який запланований на вересень. У Мюнхені особливо відзначають, що проект знаходиться на ранній стадії розробки, і попередили, що незабаром в Нюрбургрингу можна буде побачити перші прототипи майбутнього супермаркету. Але серійну версію цього обіцяють показати не раніше, ніж через два роки.

Так чи інакше, п’ятидверні обіцяли як впізнаваний дизайн, так і характерні настройки шасі та фірмову трилітрову «шістку». Цілком можливо, що BMW M3 Touring, як і седан, вийде у двох версіях - деформований з механічною коробкою передач і більш потужний з гвинтівкою. Звичайно, якщо результати експерименту, який BMW готується поставити над седаном, виробник задовольнить.

Наші Автомобілі