Toyota GR Performance

хот-хетч Toyota GR Performance

Головна Блог хот-хетч Toyota GR Performance
02 жовтня 2020 р.
480

Таким ажіотажним попитом японський хот-хетч користувався в Австралії. Ще два тижні тому автовиробник повідомив, що перша тисяча машин вирушає до місцевих берегів.

Усім цим автомобілям дістався початковий цінник в 39 950 австралійських доларів ($ 28,700). Це на 14 тисяч менше, ніж рекомендована роздрібна ціна. Так що не дивно, що перші «заряджені» Yaris знайшли власників, менш ніж за тиждень. Місцевий підрозділ Toyota вирішило знизити ціну новинки на старті продажів, щоб викликати інтерес до бренду GR Performance на австралійському ринку.

План вдався: замість 12-18 місяців на реалізацію 1 000 машин пішло всього шість днів. Причому 560 примірників розкупили в перші 24 години. Скільки замовлень розмістили приватні покупці, а скільки дилери, не повідомляється.

Сам автовиробник зізнався, що його здивував такий підвищений інтерес до першого спортивного автомобілю Toyota за більш ніж 20 років. Так, в бесіді з Car Advice президент з продажів і маркетингу Toyota Australia Шон Хенлі зазначив, що марка навмисно прагнули зробити GR Yaris доступним для шанувальників спортивних автомобілів.

При цьому він зазначив, що з новим прайсом GR Yaris і раніше має значну цінову перевагу в порівнянні з авто з аналогічними характеристиками.

При цьому їх вартість перевищує 50 000 австралійських доларів. А ось оформити попереднє замовлення на лімітовану спецсерію GR Yaris Rallye поки не можна. Тираж такого хетчбека обмежать всього 250 одиницями. Обмежений випуск з'явиться в майбутньому році.

Наші Автомобілі