Ukraine is waiting for a "wave

Україну чекає "хвиля" дешевих дизельних авто

Головна Блог Україну чекає "хвиля" дешевих дизельних авто
24 червня 2020 р.
461

Україну чекає "хвиля" дешевих дизельних авто з Німеччини.

У Німеччині 3 мільйони автомобілів з дизельними двигунами Euro 4 і Euro 5. Вони готові відправитися до своїх нових власників в країни Східної Європи, у тому числі, і в Україну.

З вересня 2020 року на дизельних автомобілях з двигунами Euro 4 і Euro 5 не можна в'їжджати в центральні частини міст Німеччини. Тому німці стали активно позбавлятися від дизельних авто. Тим більше, влада ФРН фінансово стимулює купівлю нових автомобілів з повышеным стандартом euro.

В результаті, за останні декілька місяців різко знизилася вартість дизельних автомобілів. Наприклад, 3-ех літній автомобіль з пробігом 45 000 км вже втратив 50% своєї вартості. Експерти відмічають, що в найближчі підлога року ціни на такі машини можуть ще більше впасти. На майданчиках в Німеччині, на даний момент, скупчилися вже близько 3 мільйонів дизельних автомобілів. Їх повинні були продати в Східну Європу, але із-за пандемії коронавіруса цього доки не сталося.Німецькі дилери хочуть скоріше позбавитися від дизельних автомобілів, адже їм доводиться багато платити за зберігання машин на стоянках.

Частина цих дизельних автомобілів потрапить в Україну. Правда, поки не зрозуміло, коли почнуться постачання автомобілів.

Це прекрасна можливість для людей придбати собі автомобіль, досить хорошого рівня і безпеки в порівнянні з машинами з Польщі і Латвії, які незрозуміло в якому стані і незрозуміло з яким пробігом. Тим більше, машини з пробігом в 45 000 кілометрів зможуть радувати своїх хазяїв досить довгий час, адже рідинні мотори знамениті своїм тракторним характером, тобто можуть їздити без яких-небудь проблем близько 500 000 кілометрів.

Ще, дизельні авто знамениті своєю маленькою витратою і дальністю ходу, на довгі дистанції і подорожі ідеальне поєднання потужності і економії для бюджетного туризму на машині.

Також, різниця від бензину в тому, що моменту, що крутить, більше, а це означає що і динаміка цих авто буде злегка превосходить динамику бензиновых агрегатов с таким же объемов без учета тюнинга.

Наші Автомобілі