Wrangler Rubicon Recon

нова версія Wrangler Rubicon Recon

Головна Блог нова версія Wrangler Rubicon Recon
14 серпня 2020 р.
493

Американський бренд анонсував нову версію позашляховика Jeep Wrangler, який отримав позначення Rubicon Recon. Новинка, призначена для австралійського ринку, буде випущена тиражем не більше 100 екземплярів. Будуть доступні як 2-, так і 4-дверні версії SUV.

Нова версія американського позашляховика, яка буде доступна в обмеженій кількості, буде пропонуватися у вигляді 4-дверний і 2-дверний версій, в першому випадку покупці будуть доступні в 60 екземплярах, а в другому - в 40 екземплярах. Всі вони поставляються з матовим чорним капотом і наклейками на крила, а також з чорної гратами радіатора і чорними 17-дюймовими колісними дисками.

Джип обладнав Wrangler Rubicon Recon сталевим переднім бампером, а також кожухом від Jeep Performance Parts і системою армування задніх дверей від Jeep Performance Parts.

Той, хто хоче чогось більш особливого, може вибрати для пакета Recon Premium, який додає трисекційний жорстку дах, забарвлену в колір кузова, і подовжувачі крил, також пофарбовані в колір кузова.

Всі версії Wrangler Rubicon Recon оснащені ременями безпеки Torch Red в поєднанні з червоною строчкою. У стандартну комплектацію позашляховика входять сидіння з чорної шкіри, передні сидіння з підігрівом, рульове колесо з підігрівом і система управління рухом Trail-Rail.

"Дводверний автомобіль Jeep Wrangler Rubicon продовжує залишатися бажаним пропозицією для австралійського позашляховика, і ми дуже раді запропонувати нашим шанувальникам ще більш ексклюзивну версію цього автомобіля", - сказав директор компанії Jeep Australia.

Всі 100 одиниць оснащені 3,6-літровим двигуном Pentastar V6, який працює з восьмиступінчастою? Автоматичною коробкою передач. Ціни на 2-дверний автомобіль починаються з $ 47 688, тоді як стартова ціна 4-дверний моделі становить $ 50 894. Преміум-фарба коштує $ 530, в той час як "пакет Recon Premium" обійдеться вам додатково в $ 2 136.

Не так давно в нашому виданні з'явився перший тизер для позашляховика Jeep Grand Wagoneer 2022 року. Прес-служба американського автовиробника вперше опублікувала тизер для повнорозмірного позашляховика Jeep Grand Wagoneer. Дата офіційної презентації новинки досі невідома.

Наші Автомобілі