Ford came up

Ford придумав як позбутися від запотівання скла

Головна Блог Ford придумав як позбутися від запотівання скла
19 січня 2021 р.
966

Інженери Ford представили рішення проблеми запотівають скла в автомобілях. Для захисту від конденсату створили спеціальну систему під назвою Windscreen Weather Station, яка автоматично активується при виявленні вологи в повітрі салону і зберігає лобове скло прозорим.

Система Windscreen Weather Station являє собою компактний бокс розміром п'ять на три сантиметри, який встановлюється на лобове скло поруч з дзеркалом заднього виду. Завдяки кільком сенсорам він здатний виявляти вологу в повітрі і управляти кондиціонером, при цьому вибираючи максимально відповідну настройку.

Крім цього, як запевняє Ford, пристрій також знижує споживання палива і кількість викидів CO2: це відбувається за рахунок раціональнішого використання компресора кліматичної системи.

В промо-відео Windscreen Weather Station американська марка зробила наголос на любителів спорту, для яких розробка буде особливо корисною. Коли після занять на свіжому повітрі водій сідає в автомобіль, його прискорене дихання призводить до запітніння стекол, відзначили в Ford. Пристрій вже почали встановлювати на кросовери Ford Kuga і Explorer. Продається воно окремо, невідомо.

Наші Автомобілі